Jak wybrać dobre ubezpieczenie na życie? Kiedy potrzebne jest ubezpieczenie zdrowotne, a kiedy NNW? Jakie są różnice między tymi ubezpieczeniami?

Polisa na życie, polisa NNW, ubezpieczenie zdrowotne – wszystkie trzy produkty wiążą się z tym, co dla nas najcenniejsze – naszym życiem i zdrowiem. Każdy z nich pełni inną rolę i ma inny cel. W zależności od rodzaju zdarzenia z innej polisy należy spodziewać się świadczeń/odszkodowania. W poniższym artykule krótko opiszemy każdy z nich i przedstawimy różnice.

Ubezpieczenie na życie (polisa na życie)

Rodzaje polis na życie

Ubezpieczenie zdrowotne (opieka medyczna)

Ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków)

Jeśli Twoim celem jest zabezpieczenie osób najbliższych na wypadek Twojej śmierci, albo zabezpieczenie siebie w razie wypadku lub zachorowania – Ten artykuł jest dla Ciebie. Dowiesz się z niego jaki rodzaj polisy wybrać, czy lepiej jest zawrzeć ją samodzielnie czy skorzystać z oferty ubezpieczenia grupowego w firmie, w której pracujesz.

Pamiętaj – zawsze możesz skontaktować się z nami, a my doradzimy Ci jak wybrać polisę na życie lub zdrowie, który zakład proponuje najlepsze warunki, w jakich sytuacjach ubezpieczyciel wypłaci a w jakich nie wypłaci odszkodowania. Pisz, dzwoń – odpowiemy!

Polisa na życie, polisa na zdrowie, ubezpieczenie NNW – pytania i odpowiedzi

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli masz wątpliwości, której polisy potrzebujesz – daj nam znać. Po krótkiej rozmowie będziemy mogli doradzić Ci optymalny zakres polisy dla Ciebie. Zadzwoń/napisz do Nas!

© 2023 Cliff Care Ubezpieczenia. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat